Co by na densfloże popeliny nie było

500

Różnie z tym sylwestrem bywa. Najczęściej bywa średnio. Napinają się wszyscy jak angielskie łuki, żeby się bawić nie wiadomo jak tego dnia i z tego napinania zazwyczaj nic dobrego nie wychodzi. Szanse na sukces mogą jednak zwiększyć 2 czynniki:

  1. Brak oczekiwań, że akurat ta “szampańska zabawa” okaże się inna i bardziej szampańska niż poprzednie.
  2. PROFESJONALIZM organizatora potańcówki przejawiający się PROFESJONALNYM, przemyślanym i umiejętnym doborem playlisty, która będzie głównym elementem decydującym o powodzeniu wieczoru.

Sukces ten przejawia się obiektywnymi, motywowanymi behawioralne, zachowaniami uczestników zabawy. Rozochocone pierwszym uderzeniem alkoholu przedstawicielki płci pięknej rejestrują poprzez narząd słuchu profesjonalnie dobrane utwory, które zachęcają je do aktywnej zabawy, prezentacji swojej garderoby i ukrytych pod nią wdzięków  na densfloże. Chwilę później dołączają do nich panowie, którzy w międzyczasie za pomocą 0.5l wódki lub 5 piw, pokonali już swoją nieśmiałość i niepewność w tańcu. Trwa szampańska zabawa. Następuje przerwa na życzenia i rosyjskiego szampana, dzięki któremu wszyscy będą mieli kaca. Następnie dalej trwa zabawa i uczestnicy kojarzą się w pary. Część z nich postanawia spotykać się dalej, powstają związki, rodzą się dzieci. Kolejne pokolenia będą finansować ZUS, naród rośnie w siłę, Polska wciąż jest wielka.

Jak widzimy na powyższym przykładzie, na barkach osoby przygotowującej playlistę na sylwestrową (i nie tylko) imprezę spoczywa odpowiedzialność za przetrwanie naszej nacji i kultury. Dlatego też taka lista musi być przygotowana PROFESJONALNIE, przy pomocy wyczucia i porządnych killerów parkietowych, co pozwoli nam stawiać dzielnie dalszy odpór silnym etnosom Rosjan i Germanów.

Poniżej przygotowałem kilka przykładów odpowiednich tanecznych utworów, które nie pozostawią Waszych nóg i bioder obojętnymi.  Wszystkiego Dobrego!

HiFi Mike – Stereo Flava (Jamie Lewis Reprise)

Pete Heller – Big Love (LP version)

Afro Medusa – Pasilda (Knee Deep Remix)

Henry Krinkle – Stay

Elvis Presley – A Little Less Conversation (JXL Remix)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*